Aktualności

Ferenc Szalay, prezydent CIPS z wizytą w Warszawie / Ferenc Szalay, CIPS president visits Warsaw

Aktualności | 2013-09-17 | Publikujący: Zarząd Główny PZW

Prezydent CIPS, Ferenc Szalay przyjechał wraz z małżonką 14 września do Warszawy by kibicować uczestnikom 60.Mistrzostw Świata. Następnego dnia na terenie zawodów gość honorowy Mistrzostw spotkał się z przedstawicielami władz PZW oraz organizatorami zawodów, prezesem ZG PZW Eugeniuszem Grabowskim oraz przewodniczącym Komitetu Organizacyjnego, prezesem Okręgu Mazowieckiego PZW Zbigniewem Bedyńskim.  W trakcie spotkania gość wyraził bardzo wysoka ocenę przygotowania i organizacji zawodów oraz pogratulował Polakom ich sprawności w organizacji imprez na najwyższym, europejskim i światowym poziomie, życząc naszej reprezentacji jak najlepszego wyniku. Po wspólnym odwiedzeniu sektorów z zawodnikami, rozmowach z trenerami oraz sędziami, prezydent  F. Szalay odleciał do Budapesztu.

Antoni Kustusz

Rzecznik prasowy ZG PZW

Fot. A.Kustusz

CIPS President, Ferenc Szalay and his wife arrived on September 14 to Warsaw to cheer on the participants of the 60th Coarse Angling World Championship For Nations - Warsaw, Poland 2013. The next day, in the event the guest of honor Championships met with representatives of the PAA and the organizers of the event, President of the Polish Angling Association - General Board Eugeniusz Grabowski and Chairman of the Organizing Committee, President of the Mazowiecki District Angling Association Zbigniew Bedyński. During the meeting the guest has a very high evaluation of the preparation and organization of the meeting and congratulated the Poles their skills in organizing events at the highest European and international level, and wish our team the best possible result. After visiting the joint sector with the players, interviews with coaches and referees, President F. Szalay flew to Budapest.

Antoni Kustusz
A spokesman for