Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

60. Mistrzostwa Świata seniorów w wędkarstwie spławikowym, 12-15 września 2013 roku - Kanał Żerański - zaproszenie

Zaproszenie

 

 

Szanowni Państwo,

 

W imieniu Polskiego Związku Wędkarskiego mam zaszczyt zaprosić reprezentacje narodowe z całego świata do naszego kraju i naszej stolicy do uczestnictwa w 60. Mistrzostwach Świata seniorów w wędkarstwie spławikowym, które odbędą się w Polsce od 12 do 15  września 2013 roku na Kanale Żerańskim (Królewskim) w okolicach Warszawy w centrum naszego kraju.

 

Z ogromną przyjemnością przyjęliśmy ich organizację. Cieszymy się, że właśnie naszemu krajowi i Związkowi przypadł zaszczyt ich organizacji. Dołożymy wszelkich starań by ta najważniejsza impreza wędkarstwa spławikowego wypadła zgodnie z oczekiwaniami uczestników.

 

Oczekując na Wasze przybycie zapraszam wszystkich uczestników, osoby towarzyszące, władze Międzynarodowej Konfederacji Wędkarstwa Spławikowego, kibiców do wzięcia udziału w tej największej imprezie spławikowej. Czujemy się zaszczyceni udziałem w Mistrzostwach świata najlepszych wędkarzy z wielu krajów i ich przyjazdem do naszego kraju.

 

Obserwując rywalizacje najlepszych zawodników świata w duchu „fair play” pamiętajmy o włożonej pracy i zaangażowaniu w ich organizację organizatorów, sędziów, trenerów i zawodników. Mamy nadzieję , że malowniczy teren Kanału Żerańskiego (Królewskiego) oraz gościnność władz samorządowych  i organizatorów pozostawią w pamięci uczestników miłe wspomnienia i sprawią , że ponownie zawitają do naszego kraju.

 

Rywalizacja sportowa, której będziemy świadkami, niech stanie się impulsem dla innych do uprawiania wędkarstwa oraz rekreacji na łonie przyrody. Wędkarstwo to nie tylko sport, ale bliski kontakt z przyrodą, kształtowanie wartościowych cech poszanowania przyrody, sposób na wspólny wypoczynek i aktywne spędzanie czasu.

 

Z poważaniem,

 

Prezes Zarządu Głównego

Polskiego Związku Wędkarskiego

Eugeniusz Grabowski

 

ZAPRASZAMY NA OFICJALNĄ STRONĘ MISTRZOSTW

 

WWW.WCN2013.PZW.PL

Poleć znajomemu