Polski Związek Wędkarski

Drużynowe Mistrzostwa Okręgu PZW Opole w Wędkarstwie Spławikowym – relacja

W sobotę, 27 kwietnia 2024 r. na Cegielni w Grodkowie w przyjemnej atmosferze odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Okręgu PZW Opole w Wędkarstwie Spławikowym. W zawodach uczestniczyło 13 drużyn 3-osobowych.

Choć pogoda sprzyjała, okraszając zawody promieniami słońca, to zawodniczki i zawodnicy, którzy łowili w cieniu, mogą mieć nieco odmienne zdanie. Nie tylko pogoda sprzyjała, ale również woda była hojna w ryby, co dodatkowo uatrakcyjniło zawody. Obfitość ryb zapewniła emocjonującą i pełną wyzwań rywalizację dla wszystkich uczestników, a średnia waga na osobę wynosiła prawie 1,5 kg.

Mistrzowskie tytuły wywalczyli:

1 miejsce Koło PZW Olesno Rzemieślnik 1 dr. (w składzie: Bartłomiej Wyrwich, Aleksander Gołdyn, Szymon Skrzydło)

2 miejsce Koło PZW Nysa 1 (Bartłomiej Kloc, Sebastian Smoter, Dawid Rypel)

3 miejsce Koło PZW Grodków (Wiktor Sypek, Karol Samol, Jarosław Król)

Serdeczne gratulacje dla zwycięzców oraz wszystkich uczestników! Wasza determinacja i pasja uczyniły te zawody niezapomnianym wydarzeniem. Dziękujemy również opiekunom i trenerom za udział i wkład w rozwój wędkarstwa!

Pełne wyniki dostępne w załącznikach.

Pełna fotorelacja.

Nagranie.